ما از سال 96 فعالیت خود را در حوزه فناوری ابری با تجمیع زیرساخت‏ های نرم افزاری و سخت افزاری آغاز کردیم و با ارائه انواع خدمات زیرساختی و چندین محصول ابری مانند سرور ابری، کانتینر ابری، دیتابیس ابری و آبجکت استوریج، سکوی استقرار و پرتاب پروژه های کلان هستیم و زیرساخت ابری مناسب را برای کسب وکارهای کوچک تا شرکت‏های بزرگ با جدیدترین امکانات تأمین می‏کنیم.

این گروه با در اختیار داشتن بیش از 40 نیروی نخبه و متخصص در قالب 5 تیم مختلف، پاسخگوی نیازهای زیرساختی مشتریان بوده و همواره در حال بهبود کیفیت سرویس، استانداردسازی خدمات و ارائه راهکار جامع و یکپارچه با ترکیب محصولات مختلف خود است .

ما در این مسیر از بین انبوه پروژه ‏ها، تجربه انجام پیچیده ترین و سخت ترین آن ها را داریم. سرویس‌دهی به سامانه‌های ملی از جمله چالشی ترین پروژه هایی بوده اند که آنها را با موفقیت به پایان رسانده ایم. زمانی که توانستیم از اولین تجربه ‏های خود سربلند بیرون بیاییم، عزم خود را جزم کردیم تا با ارائه محصولی جامع، به یک سکوی امن، قدرتمند و پیشرو در زمینه خدمات ابری تبدیل شویم.

باور ما از ابتدا این بود که این امکان را فراهم کنیم تا هر شرکتی در هر صنعتی بتواند با خیالی آسوده از همان فناوری هایی که پروژه های کلان ملی بروی آن استوار هستند، استفاده کند. حالا پس از گذشت 5 سال از فعالیت ما، این باور به وظیفه‌ای شیرین تبدیل شده است. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع و افزودن سرویس‌های مختلف در گروه فناوری ابری مهیمن تجربه خوشایندی را برای همه مشتریانمان محقق کنیم.