Cloud Infrastructure Management

Step into the clouds with peace of mind

Cloud infrastructure suitable for small businesses to large companies with the latest cloud features

logo

Products

A simple answer to your needs

cloud_server
Cloud Server
container_service
Container Service
object_storage
Object Storage
cloud_database
Cloud Database

Abriment values

Experience With Simplicity

زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) نوعی از خدمات رایانش ابری است که منابع ضروری محاسباتی، ذخیره سازی، و شبکه را بر اساس تقاضا، بر اساس مکانیزم پرداخت هزینه pay-as-you-go ارائه می دهد. IaaS یکی از سه نوع سرویس ابری به همراه نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) و پلتفرم به عنوان سرویس (PaaS) است.

انتقال زیرساخت سازمان خود به یک راه حل IaaS به شما کمک می کند تا تعمیر و نگهداری مراکز داده داخلی را کاهش دهید، در هزینه های سخت افزاری صرفه جویی کنید و بینش تجاری در زمان واقعی به دست آورید. راه‌حل‌های IaaSبه شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا منابع ITخود را بسته به تقاضا بالا و پایین کنید. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا برنامه های جدید را به سرعت ارائه دهید و قابلیت اطمینان زیرساخت های زیربنایی خود را افزایش دهید.

IaaS به شما امکان می دهد از هزینه و پیچیدگی خرید و مدیریت سرورهای فیزیکی و زیرساخت مرکز داده عبور کنید. هر منبع به عنوان یک مؤلفه خدمات جداگانه ارائه می شود و شما فقط تا زمانی که به آن نیاز دارید برای یک منبع خاص پرداخت می کنید. ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری مانند ابریمنت زیرساخت را مدیریت می‌کند، در حالی که شما نرم‌افزار خود- از قبیل سیستم‌عامل‌ها، میان‌افزارها و برنامه‌های کاربردی. را خریداری، نصب، پیکربندی و مدیریت می‌کنید.

پلتفرم به عنوان یک سرویس (PaaS) یک محیط توسعه و استقرار کامل در فضای ابری است، با منابعی که به شما امکان می‌دهد همه چیز را از برنامه‌های ساده مبتنی بر ابر تا برنامه‌های کاربردی سازمانی پیچیده را بر بستر ابری ارائه دهید. شما منابع مورد نیاز خود را از یک ارائه دهنده خدمات ابری به صورت پرداختی خریداری می کنید و از طریق یک اتصال اینترنتی ایمن به آنها دسترسی دارید.

مانند IaaS، PaaS شامل زیرساخت‌ها - سرورها، ذخیره‌سازی و شبکه - است اما همچنین میان‌افزار، ابزارهای توسعه، خدمات هوش تجاری (BI)، سیستم‌های مدیریت پایگاه داده و غیره را دارا است. PaaS برای پشتیبانی از چرخه عمر کامل برنامه وب طراحی شده است: ساخت، آزمایش، استقرار، مدیریت و به روز رسانی.

PaaS به شما امکان می‌دهد از هزینه و پیچیدگی خرید و مدیریت مجوزهای نرم‌افزار، زیرساخت‌های برنامه کاربردی و میان‌افزار، سازمان‌دهندگان کانتینر مانند Kubernetes یا ابزارهای توسعه و سایر منابع جلوگیری کنید. شما برنامه‌ها و سرویس‌هایی را که توسعه می‌دهید مدیریت می‌کنید، و ارائه‌دهنده خدمات ابری معمولاً همه چیزهای دیگر را مدیریت می‌کند.

ذخیره‌سازی نرم‌افزارمحور (SDS) به کاربران و سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که منابع ذخیره‌سازی خود را از لایه سخت‌افزاری زیرین برای انعطاف‌پذیری، کارایی بیشتر و مقیاس‌پذیری سریعتر، جدا یا انتزاعی کنند. سازمان‌ها می‌توانند از سویفت برای ذخیره داده‌ بسیار به صورت کارآمد، ایمن و ارزان استفاده کنند.

ذخیره‌سازی اشیاء سیستمی است که، داده را به صورت واحدهای جداگانه و مستقل در یک محیط مسطح، همه اشیاء در یک سطح، ذخیره می‌کند. هیچ پوشه یا زیرپوشه‌ای به معنای پوشه‌ در ذخیره‌سازی فایل، وجود ندارد. به‌علاوه، ذخیره‌سازی اشیاء الزاما همه داده‌ را با هم در یک فایل ذخیره نمی‌کند.

اشیاء همچنین حاوی فراداده هستند، که اطلاعاتی در مورد فایل است که به پردازش و استفاده از آن کمک می‌کند. کاربران می‌توانند مقدار فراداده‌های سیستمی را در هنگام یا بعد از ذخیره‌سازی شی تعیین کنند، یا می‌توانند فراداده سفارشی مرتبط با یک شی را با تعیین کلید و مقدار آن، ایجاد کنند.

به جای استفاده از نام فایل و مسیر برای دسترسی به یک شی، هر شی یک شناسه منحصر به فرد دارد. اشیاء را می توان به صورت محلی در هارد دیسک‌های کامپیوتر و یا سرورهای ابری ذخیره کرد. با این حال، برخلاف ذخیره‌سازی فایل، برای دسترسی و مدیریت اشیاء باید از رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) استفاده کنید.

پایگاه داده به عنوان یک سرویس یا DBaaS (همچنین به عنوان سرویس پایگاه داده مدیریت شده نیز شناخته می شود) یک سرویس رایانش ابری است که به کاربران امکان می دهد بدون خرید و راه اندازی سخت افزار، نصب نرم افزار پایگاه داده، یا مدیریت پایگاه (یا استخدام افراد متخصص و گران قیمت حوزه پایگاه داده برای انجام این کار) به یک سیستم پایگاه داده ابری دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. ارائه‌دهنده این سرویس ابری همه چیز را از ارتقای دوره‌ای گرفته تا پشتیبان‌گیری تا اطمینان از در دسترس ماندن و ایمن بودن سیستم پایگاه داده، به صورت 24/7 انجام می‌دهد.

بازار DBaaS و پایگاه‌های داده ابری یکی از بازارهای نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) است که سریع‌ترین رشد را دارد و انتظار می‌رود تا سال 2025 به 320 میلیارد دلار افزایش یابد. فروشندگان پایگاه داده و انبار داده در ارائه نسخه های میزبانی شده نرم افزار خود به ارائه دهندگان ابری ملحق شده اند و مشتریان را قادر می سازند تا از مزایای بسیاری از محاسبات ابری برای ذخیره سازی داده، جستجو و نیازهای دسترسی برنامه های خود استفاده کنند.

Why abriment?

Unique cloud experience

object_storage

storage

Object Storage

Prepare your cloud server easily and in the shortest possible time with Abriment’s Storage Object.

permanent_support

Support

Permanent Support

Abriment’s support team is ready to assist you, twenty-four hours a day, seven days a week!

fastest_cloud

fastest

Fastest Cloud

With the latest cloud technology, Abriment makes the fastest experience possible.

significant_protection

protection

Significant Protection

Your information is your most important asset, Abriment relieves your worries about your assets.

Private Cloud

Cloud worthy of your organization

Abriment’s cloud services is customized to fit the needs of your organization, ensuring the best results in achieving your goals.

logo

Abriment Customers

Those who trusted us

hamrahAvalHamrah Aval
oloumSabzOloum Sabz
roadMaintenanceRoad Maintanance & Transportation
soroushSoroush Plus Massenger
tehranMunicipalityTehran Traffic Control
hamrahAvalHamrah Aval
oloumSabzOloum Sabz
roadMaintenanceRoad Maintanance & Transportation
soroushSoroush Plus Massenger
tehranMunicipalityTehran Traffic Control